Skip to content

Wszystkie produkty

46765 produktów
Oprawa do wbudowania LED kwadratowa biało-czarna SL7562/28W z serii SEVILLA - Lampy Italux Sale

Oprawa do wbudowania LED kwadratowa biało-czarna SL7562/28W z serii SEVILLA - Lampy Italux

Lampy Italux
187,44 264,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa do wbudowania kwadratowa biało-czarna LED 28W SL7562/28W z serii SEVILLA SQUARE - Lampy Italux Sale

Oprawa do wbudowania kwadratowa biało-czarna LED 28W SL7562/28W z serii SEVILLA SQUARE - Lampy Italux

Lampy Italux
205,19 289,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-I-JOINT-BL  TR-I-JOINT-BL  - Italux Sale

Łącznik TRACK-I-JOINT-BL TR-I-JOINT-BL - Italux

Lampy Italux
22,01 31,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-I-JOINT-WH  TR-I-JOINT-WH  - Italux Sale

Łącznik TRACK-I-JOINT-WH TR-I-JOINT-WH - Italux

Lampy Italux
22,01 31,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-L-JOINT-BL TR-L-JOINT-BL  - Italux Sale

Łącznik TRACK-L-JOINT-BL TR-L-JOINT-BL - Italux

Lampy Italux
19,17 27,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-L-JOINT-WH  TR-L-JOINT-WH  - Italux Sale

Łącznik TRACK-L-JOINT-WH TR-L-JOINT-WH - Italux

Lampy Italux
19,17 27,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-PLUS-JOINT-BL  TR-PLUS-JOINT-BL  - Italux Sale

Łącznik TRACK-PLUS-JOINT-BL TR-PLUS-JOINT-BL - Italux

Lampy Italux
35,50 50,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-PLUS-JOINT-WH  TR-PLUS-JOINT-WH  - Italux Sale

Łącznik TRACK-PLUS-JOINT-WH TR-PLUS-JOINT-WH - Italux

Lampy Italux
37,63 53,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-T-JOINT-BL  TR-T-JOINT-BL  - Italux Sale

Łącznik TRACK-T-JOINT-BL TR-T-JOINT-BL - Italux

Lampy Italux
26,27 37,00 zł
polskielampy.pl
Łącznik TRACK-T-JOINT-WH  TR-T-JOINT-WH  - Italux Sale

Łącznik TRACK-T-JOINT-WH TR-T-JOINT-WH - Italux

Lampy Italux
27,69 39,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa wpuszczana LED podwójna biało-czarna GL7108-2 z serii VERTICO - Lampy Italux Sale

Oprawa wpuszczana LED podwójna biało-czarna GL7108-2 z serii VERTICO - Lampy Italux

Lampy Italux
151,94 214,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa do wbudowania LED kwadratowa biało-czarna GL7108-1 z serii VERTICO - Lampy Italux Sale

Oprawa do wbudowania LED kwadratowa biało-czarna GL7108-1 z serii VERTICO - Lampy Italux

Lampy Italux
108,63 153,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa do wbudowania LED potrójna biało-czarna GL7108-3 z serii VERTICO - Lampy Italux Sale

Oprawa do wbudowania LED potrójna biało-czarna GL7108-3 z serii VERTICO - Lampy Italux

Lampy Italux
396,89 559,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa do wbudowania LED potrójna biało-czarna GL7108-3 z serii VERTICO - Lampy Italux Sale

Oprawa do wbudowania LED potrójna biało-czarna GL7108-3 z serii VERTICO - Lampy Italux

Lampy Italux
194,54 274,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa szynowa VOID CUSTOM ANGLE  TL7522/18W 3000K WH  - Italux Sale

Oprawa szynowa VOID CUSTOM ANGLE TL7522/18W 3000K WH - Italux

Lampy Italux
184,60 260,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa szynowa VOID CUSTOM ANGLE  TL7522/18W 4000K WH  - Italux Sale

Oprawa szynowa VOID CUSTOM ANGLE TL7522/18W 4000K WH - Italux

Lampy Italux
184,60 260,00 zł
polskielampy.pl
Kinkiet chromowany metalowy z modułem LED MB15232-01A z serii ARON - Lampy Italux Sale

Kinkiet chromowany metalowy z modułem LED MB15232-01A z serii ARON - Lampy Italux

Lampy Italux
34,79 49,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa chromowana DS-M-036 CHROME z serii ATRIUM - Lampy Italux Sale

Lampa wisząca metalowa chromowana DS-M-036 CHROME z serii ATRIUM - Lampy Italux

Lampy Italux
29,82 42,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa czarna minimalistyczna DS-M-010 z serii CASA - Lampy Italux Sale

Lampa wisząca metalowa czarna minimalistyczna DS-M-010 z serii CASA - Lampy Italux

Lampy Italux
32,66 46,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa mosiężna z czarnym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampa wisząca metalowa mosiężna z czarnym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampy Italux
97,00
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa chromowana z szarym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampa wisząca metalowa chromowana z szarym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampy Italux
59,00
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa czarna 1-punktowa DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampa wisząca metalowa czarna 1-punktowa DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampy Italux
97,00
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa miedziana z czarnym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampa wisząca metalowa miedziana z czarnym przewodem DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampy Italux
97,00
polskielampy.pl
Lampa wisząca metalowa czarna 150cm DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampa wisząca metalowa czarna 150cm DS-M-034 z serii CLASSO - Lampy Italux

Lampy Italux
97,00
polskielampy.pl